Автор: kinocorp Дата: 4-08-2012, 15:39
 Пірати карибського моря 4: на дивних берегах / Пираты карибского моря 4: на странных берегах Пірати карибського моря 4: на дивних берегах / Пираты карибского моря 4: на странных берегах


На дивних і загадкових берегах Карибського моря захований джерело вічної молодості. Капітан Джек Горобець намагається випередити суперників, в числі яких пірат Чорна Борода і капітан Гектор Барбосса, і не дати їм скористатися магічною силою джерела. У заплутаній історії зявляється новий персонаж - колишня кохана Джека, Анжеліка, дочка Чорної Бороди. Чи є любов в її серці або це жіноче удавання залишається незрозумілим до кінця фільму.
Пірати карибського моря 4: на дивних берегах / Пираты карибского моря 4: на странных берегах2011; Жанр: Бойовики, Комедії, Фантастика, Російською мовою; Серіали; Актори: Джонні Депп, Іен Макшейн, Пенелопа Крус, Джеффрі Раш, Джемма Уорд, Стівен Грем, Кевін Макнеллі, Оскар Хаенада, Сем Клафлін, Грег Елліс; .
Переглядів: 3222
Copyright © 2013 Фільми онлайн для всієї родини! Адміністрація порталу не несе відповідальності за розміщені на ньому матеріали.
Всі матеріали на сайті розміщені виключно для ознайомлення і належать їх законним правовласникам!